step by step

2017 rok zmien

Často ste sa ma pýtali prečo som dal výpoveď a čo chystám. Je to tak, že uz dlhšiu dobu som pociťoval potrebu posunúť sa ďalej, spraviť ďalší krok. Preto som naplánoval zmeny v mojom pracovnom aj súkromnom živote.
 
Na sklonku minulého roka som Máriovi oznámil, že s vývojom SupportBoxu končím. Nebolo to jednoduché rozhodnutie, vývoj ma veľmi bavil a kolektív bol super! Už dlhšiu dobu som sa však necítil naplnený. Môže to mať čo dočinenia s faktom, že som osobnostný profil ESTJ/ENTJ? Neviem. Čo viem je, že mám vyššie ambície a silu dať viac.
 
Niekoľko rokov som sa pohrával v hlave s myšlienkou vybudovania SaaS aplikácie a nikdy som to netajil. Vždy mi to prišlo ako prirodzený krok po tom, čo človek nabere dostatok skúsenosti. Stále budem robiť čo ma nesmierne baví, ale posuniem to na ďalšiu úroveň. Nechcem len programovať, chcem priniesť reálnu hodnotu a pomáhať iným firmám v rozvoji. Ak ťa zaujíma čo to bude – určite sleduj môj blog!
 
Taktiež si robím poriadok v osobnom živote. Minulý rok som dovŕšil 30. rokov a aj napriek tomu, že sa cítim skvele, rozhodol som sa žiť zdravšie, upraviť stravu a pravidelne cvičiť.
 
Ešte viac ako kedykoľvek pred tým som rozhodnutý dať prednosť dlhodobým cieľom pred kratkodobým pohodlím. Viac času venujem vzdelávaniu a experimentovaniu. Dávam si verejný zaväzok, že budem vytrvalo pracovať na týchto cieľoch a budem o nich priebežne informovať.
 
Rok 2017 bude veľmi náročný, ale rozhodne sa nemienim vzdať, pretože vzdať sa svojích snov by pre mňa znamenal osobný bankrot. Bude to mega jazda, buď pri tom!
 
PS: Mário, Katka, Nesky, ďakujem za všetko.
PS2: Ešte sme spolu neskončili, čakajte veľké veci! 🙂
  

„Bez boja, nemôže existovať žiadny pokrok.“ — Frederick Douglass

 

Patrik Gmitter

Symfony Assassin • SaaS & Cloud Enthusiast • Entrepreneur

One thought on “2017 rok zmien

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *